Uğur Ofis Mobilyaları'na Hoş Geldiniz

Kırklareli'nin Bulgaristan sınırındaki ilçesi Demirköy, doğusunda Karadeniz, kuzeyinde Bulgaristan, batısında Pınarhisar, güneyde ise Vize ile komşudur. Doğa tutkunlarının büyüleneceği Demirköy güzellikleri ise Asker Köprü Mevkii, Bıçkı Deresi-Güneşli Göller, Dolapdere Çağlayanı, Rezve Deresi, Dupnisa Mağarası, Karlık Mağarası, Kartal Kayalar, Fatma Kayalar, Velika Köprüsü Mevkii, Monopetra Kayalıkları, Üçdere Yürüyüş Yolu, Güzellik Suyu, Kiraz Suyu, Kutsal Su'dur.

Kıvırcık koyun ırkının Trakya’da ki en saf olarak korunmuş sürüleri Kırklareli İlinde yer alan doğa harikası Istranca Dağları ve ormanlarında bulunmaktadır. Istranca ormanları, bitki çeşitliliği açısından son derece zengindir. Kıvırcık koyunlar, bu bölgede yılın büyük bir kısmında verimliliğini koruyan orman içi ve çevresi meralarda otlamakta, ormandaki ağaçların alçak yapraklarını ve dökülen meşe palamutları gibi başka şekilde kullanılmayacak ürünleri de değerlendirmektedirler.

demirkoykasabi.com.tr adresinden online satışımız bulunmamaktadır. Ancak iletişim bölümündeki bilgilerden bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Kargo ile ürünlerimizi sizin adresinize gönderebiliyoruz.

Size Hizmet Verdiğimiz Adresimiz Hamdibey mahallesi cumhuriyet meydanı no 12/B Demirköy/KIRLARELİ. Ayrıca iletişim bölümündeki telefonlarımızdan bize ulaşıp rezervasyon yapabilir, sipariş verebilirsiniz